Trénink flyballu a agility

 

21.3.09

Dnes jsme se jeli s Airiskou a Feebee podívat na cvičák na trénink flyballu. Trénovaly akorát dvě družstva Rebelové  a Lavina. V družstvu lavina běhá i Feebee maminka Bonnie, babička Arina a i táta Go-Go, ale ten se zrovna tréninku neúčastnil, protože skládal někde jinde zkoušky. Když jsme dorazili na místo, vyndala jsem holky z kufru, kde se Feebee vůbec nelíbí a celou cestu to dává hlasitě najevo. Jen co se trošku Feebee rozkoukala, tak se zarazila, protože tolik štěkajících psů na jednom místě ještě neviděla, ale netrvalo dlouho a naše neohrožená Feebee se rozhodla, že se s nimi seznámí. Airiska jí samozřejmě předběhla, jelikož atmosféru cvičáku moc dobře zná. Pak jsme se setkali s chovatelkou Feebee a její maminkou Bonnie. Feebee se rozzářila očička a zamířila rovnou k ní. Kdo si myslí, že to bylo kvůli tomu, že jí mamča chybí se podle mě mílí. Naše Feebee totiž zatoužila ještě po trošce mateřského mlíčka.

 A Bonnie ta držela jen dokud ležel přede mnou tenisák, který chtěla hodit. Paní Balogová udělala ještě pár fotek a pak šla opět trénovat. My jsme se ještě podívali jak jim to běhá a musíme přiznat, že jim to mooooc šlo. Feebee si také poprvé vylezla na kladinu za Airiskou a když bylanahoře tak koukala, kde to je a že je pěkně vysoko. Pak už jsme se museli vrátit domů.

 

22.3.09

V neděli jsme jeli opět na cvičák, ale tentrokrát kvůli Airisce, aby jsme si spolu zacvičili agility. Samozřejmě jsme vzali sebou i Feebee, aby se dostatečně socializovala a zvykala si na prostředí cvičáku. Proto jsme jí museli vzít i přepravku, abych jí měla kam zavřít. Airiska byla ten den moc šikovná. Protože nás bylo hodně postavila Andrea (instruktorka agility) dva parkury, aby jsme si všichni pořádně zaběhali a nebyly vůbec jednoduché. Nejprve jsme si vyzkoušeli jednotlivé sekvence z parkuru a nakonec jsme běželi celý parkur najednou. Musím se přiznat, že za všechny chyby, kterých jsme se dopustili, můžu já, jelikož dávám Airisce pozdě poveli, jen co nám to Andrea řekla a opakovala a jen co jsem si to já uvědomila, začalo se nám opravdu dařit a zvládli jsme i ty nejtěžší sekvence. Měli jsme z toho ohromnou radost. Feebee nás celou dobu pěkně pozorovala a chvílemi se hlasitě dožadovala, že chce jít ven a že bude také běhat. Když bylo střídání parkurů, vzala jsem jí na chvíli k tunelu, aby se s ním trochu seznámila, ale moc se jí tam nechtělo. To bylo také kvůli Airis, která tunely miluje a začala ho probíhat pořád dokola a Feebee místo aby běžela za ní tak běhala podél tunelu a sledovala co se tam uvnitř hýbe. No příště to zkusíme bez Airis. Bohužel z tohoto dne žádné fotky nemáme, tak snad příště.

24.03.2009 16:19:32
dveborderky
Feebee domovská CHS
Stránka chovatelské stanice otce Feebee
Stránky Andreji Soldánové a brášky Feebee, Flíčka
Tak to jsou stránky také sestry Feebee
Stránky sestry Feebee
Stránky brášky Feebee
Stránky skorobrášky Feebee a jeho paničky Andreji
Naše kamarádka Dana s Megie
Stránky borderáka Sida a paničky Zuzky
Naše nová psí škola
Stránky Renči a Dymči
Terka a její psí smečka nejen borderek
Soukromý výrobce překážek na agility
Klub Agility
CHS border collií v Teplicích
Border collie club České republiky
Agility klub Děčín
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (2347 | 34%)
Ne (2327 | 33%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one