Společná vycházka s Danou a Megie

Tak po dlouhé době se nám podařilo opět se sejít a vyrazit na prochajdu a pokec. Holky si nás vyzvedly hezky v práci a my si zase na oplátku vzaly posilu a to 3 měsíční německou ovčandu, aby se pěkně socializovala. Jen co zahlídla Megie hned jí pořádně vynadala, že si dovolila vstoupit na trávník, když je tam zákaz šlapání. Štěkala na ní ještě dobrých 200m než pochopila, že to velké chlupaté mručící zvíře jde s námi.

 Když jsme došly na louku samozřejmě přišlo na řadu frisbee, neboť by mi Airis jinak neodpustila, kdybych jí ho vynechala. Zde se Airis s Megie trochu chytly a vjely si celkem slušně do chlupů, ale řev obou paniček je vylekal natolik, že toho nakonec nechaly.

 No tak jsme k nelibosti Airis Frisbee schovaly a byl klid. Málá Ája (jak nazýváme naši novou malou kamarádku) byla celou dobu statečná a běhala za holkama jako ostřílený profik. My s Dančou měly o čem kecat, takže naše původně krátká plánovaná prochajda se protáhla na tři hoďky. Když jsme došly domu tak všechny 3 holky odpadly a spinkaly jak nemluvňátka. No a mě nezbývá nic jiého než se těšit na další společné setkání a pořádnou prochajdu (jen doufám, že mi Méďa příště nesežere všechny holky :-)) Více fota najdete na : http://airiska.rajce.idnes.cz/Prochazka/

                                                       

 

24.09.2009 22:27:45
dveborderky
Feebee domovská CHS
Stránka chovatelské stanice otce Feebee
Stránky Andreji Soldánové a brášky Feebee, Flíčka
Tak to jsou stránky také sestry Feebee
Stránky sestry Feebee
Stránky brášky Feebee
Stránky skorobrášky Feebee a jeho paničky Andreji
Naše kamarádka Dana s Megie
Stránky borderáka Sida a paničky Zuzky
Naše nová psí škola
Stránky Renči a Dymči
Terka a její psí smečka nejen borderek
Soukromý výrobce překážek na agility
Klub Agility
CHS border collií v Teplicích
Border collie club České republiky
Agility klub Děčín
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (2347 | 34%)
Ne (2327 | 33%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one