01.08.2009 Klubová výstava v Brně

Tak jsme se přeci jen vydali na klubovou výstavu až do Brna. Musím přiznat, že se mi tam moc nechtělo, protože to je přeci jen dálka. Vyrazili jsme brzy ráno a cesta bylo v pohodě. Bylo krásné počasí, ale to jsme ještě netušili jaké bude vedro. Na výstavu jela také naše chovatelka Stáňa a Andrea s bráškou Flíčkem. Toho jsem nemohla ani poznat jak je veliký, oproti němu je Feebee strašný střízlík. Stáňa měla sebou zase maminu Bonnie, protože druhý den tam měli flyballové závody a tak se všichni pořádně přivítali. První šli na řadu psi a tak my přišli na řadu až kolem půl třetí a to už bylo takové vedro, že Feebee nechtěla moc na sluníčko. A mě se také moc nechtělo. Po pravdě jsem se snažila, aby mi Feebee někdo vystavil, ale nakonec jsme byli ujištěny, že to zvládnem a tak jsem nastoupila s klepajícíma se nohama. Feebee byla moc šikovná. Udělala pěkný postoj a i hezky chodila u nohy. Jen pan rozhodčí se jí nelíbil. Přistoupil k ní a hned jí chtěl kontrolovat zuby a to se Feebe vůbec nelíbilo a začala couvat.

Pan rozhodčí Ross Green byl z Angile a tak jsem vyštrachala otázku, jestli mu je můžu ukázat já a on souhlasil. Feebee se mnou zoubky ukázala bez problémů. Ale pak jí začal prohmatávat a to se Feebee také moc nelíbilo. Docela jsem se divila, protože Feebee jde ke každýmu a nemá s lidmi problém. A pan rozhodčí byl jinak milý a velice příjemný .A já si myslím, že kvůli tomu jsme nezabodovali. No nic příště to už snad bude lepší. Takže jsme dostali N (nadějná). Posudek bude v rubrice výstavy. Po vystavení se šli holky osvěžit do rybníčka a moc se jim to líbilo a řekla bych, že z celé výstavy nejvíc. Krom toho tam Flíček chtěl utopit vlastní paničku i s foťákem, když se jí zachytil za vyhrnuté nohavice a stahoval jí dolu. Nakonec jí půstil a začal kolem sebe plácat, aby mohl chytat stříkající vodu.  U rybníčka si také udělali rodinné skupinové foto.  

 

A hned po té jsme se vydali zpět na cestu domů, která ubíhala až na jednu kolonu celkem poklidně. Poučení pro mě nejezdit tak daleko na výstavy a už vůbec né v takovém vedru :-). Na podzim by jsme ale rádi zkusili Prahu a třídu mladých.

 

 

 

 

Více foto najdete na: http://airiska.rajce.idnes.cz/Klubova_vystava_v_Brne/#album

02.08.2009 18:40:07
dveborderky
Feebee domovská CHS
Stránka chovatelské stanice otce Feebee
Stránky Andreji Soldánové a brášky Feebee, Flíčka
Tak to jsou stránky také sestry Feebee
Stránky sestry Feebee
Stránky brášky Feebee
Stránky skorobrášky Feebee a jeho paničky Andreji
Naše kamarádka Dana s Megie
Stránky borderáka Sida a paničky Zuzky
Naše nová psí škola
Stránky Renči a Dymči
Terka a její psí smečka nejen borderek
Soukromý výrobce překážek na agility
Klub Agility
CHS border collií v Teplicích
Border collie club České republiky
Agility klub Děčín
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (2347 | 34%)
Ne (2327 | 33%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one