Jak to dopadlo v Lounech

Jak to dopadlo v Lounech - obrázek

Jak to dopadlo v Lounech - obrázek

28.06.2008

                                                                                  Už od rána co jsme vyjeli nám na cestu svítilo sluníčko. Cestu jsme zvládli v pohodě, protože Louny od Teplic nejsou zase tak daleko. Na místo jsme přijeli včas a mohli jsme si tak v klidu prohlídnout cvičák a zaregistrovat se.

             Panička mě přihlásila do začátečníků. Škoda, že začátečníci běhají pouze jeden běh. Šli jsme si sednout na naše místo a čekali jsme spolu s paničky kamarádkou Hankou a jejími borderkami na začátek závodů. Panička mi sebou vzala látkovou přepravku, kterou já moc nemusím. Raději běhám za paničkou než abych čekala zavřená v přepravce, ale pravda je že mě tam panička zavírala jen když potřebovala někam jít.

             Nejprve se běželi oficiální závody a to jumping. Opravdu to ostatním moc šlo. Samozřejmě, že ne každému se dráha povedla a byli diskvalifikováni, ale to se stává. No a konečně po jumpingu přišli na řadu začátečníci. My jsme běželi první. Panička byla nervozní a já se strašně moc těšila až si zaběhám. Pani rozhodčí nám dala znamení, že se můžeme připravt a startovat. Panička mi ukázala že můžem běžet. Dráha byla velice pěkná a vše probíhalo tak jak mělo udělala jsem jen jednu chybu. Schodila jsem jednu skočku, ale pak přišla chyba, která nás bohužel diskvalifikovala. Poslední dvě skočky před cílem a jedna kterou jsem již zdolávala. Panička mi dala povel vpřed a já měla zrovna nejblíž tu, která se už neměla přeskakovat.

Bohužel už jsem nestihla zareagovat na paničky ne a přeskočila ji. Doběhli jsme do konce, ale panička se na mě nezlobila a pochválila mě že mi to moc šlo a že jsem byla šikovná. Tak snad příště, ale to už pojedeme na oficiální závody a tam si zaběháme tři běhy.

 

11.03.2009 10:37:17
dveborderky
Feebee domovská CHS
Stránka chovatelské stanice otce Feebee
Stránky Andreji Soldánové a brášky Feebee, Flíčka
Tak to jsou stránky také sestry Feebee
Stránky sestry Feebee
Stránky brášky Feebee
Stránky skorobrášky Feebee a jeho paničky Andreji
Naše kamarádka Dana s Megie
Stránky borderáka Sida a paničky Zuzky
Naše nová psí škola
Stránky Renči a Dymči
Terka a její psí smečka nejen borderek
Soukromý výrobce překážek na agility
Klub Agility
CHS border collií v Teplicích
Border collie club České republiky
Agility klub Děčín
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (2347 | 34%)
Ne (2327 | 33%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one